Postní kapky

document-icon-free-17.jpg.png

Pro lepší zobrazení rozklikněte.

Chtěl bych vašim farníkům i letos nabídnout pastorační aktivitu pro dobu postní.

Jedná se o Postní kapky 2021. Hlavním tématem letos bude Boží milosrdenství. Prostřednictvím mobilní aplikace (Android i iOS), e-mailu, SMS nebo webových stránek mohou věřící každý den dostávat krátké inspirace a tak se připravit na předvelikonoční zpověď a svátky Kristova vzkříšení. Obsah si můžete prohlédnout na www.postnikapky.cz


Postní doba se pomalu blíží. Farnost Dolní Němčí i letos nabízí pastorační aktivitu pro toto období přípravy na velikonoce. "Postní kapky" jsou každodenní inspirace, které mohou "osvěžit" tvůj život. Tentokrát na téma Boží milosrdenství.

Liturgická modlitba pro daný den
Liturgická čtení a promluva
Citáty papeže Františka o Božím milosrdenství
Postní impulzy otce arcibiskupa Jana Graubnera
Audio úryvky z encykliky sv. Jana Pavla II. o Božím milosrdenství (P. Martin Holík)
Fotocitáty
Zpovědní zrcadla ke zpytování svědomí

Více na www.postnikapky.cz Věříme, že Ti tyto impulzy pomohou dobře prožít postní dobu a dobře se připravit na přijetí svátosti smíření před velikonočními svátky.