Postní stopovací hra

document-icon-free-17.jpg.png

Pro lepší zobrazení rozklikněte.

Orel jednota Vizovice vás srdečně zve k postním aktivitám, které jsou nachystány pro všechny věkové kategorie. Sportovci se mohou zapojit do projektu Postní míle, rodiny s dětmi pak do Postního putování k vizovickým křížům, během něhož budou děti plnit zajímavé úkoly, či do Postní stopovací hry. Více informací najdete už teď v orelské nástěnce nebo na facebookových stránkách jednoty https://www.facebook.com/orelvizovice. Informace budou během postní doby postupně přibývat.

Navštivte 11 vybraných křížů v okolí Vizovic (viz mapa) a hledejte hesla do tajenky či přiřazujte obrázky k daným křížům. Pracovní listy si můžete vyzvednout u poštovní schránky na orlovně. Vyplněné je můžete odevzdat do schránky či opět mailem. Úspěšní řešitelé budou odměněni.