Večer chval 24. března 2019

Plakát_2018.jpg

Pro lepší zobrazení rozklikněte.

24. března v 16 hodin vás zveme do našeho farního kostela na večer chval. ​ Chvála je modlitba, kterou vyvyšujeme a oslavujeme našeho Boha; chválíme ho a uctíváme prostě proto, že je to Bůh a Král. Je dokonalý, je ten jediný, který si zaslouží veškerou naši pozornost, celé naše srdce. Jemu náleží všechna sláva a díky. A modlitba chval se snaží právě toto obsáhnout. ​ Při večeru chval bývá v našem kostele vystavena nejsvětější svátost oltářní a zpravidla také bývá k dispozici zpovědník. Večer chval trvá přibližně 1 hodinu.

KONTAKT

Římskokatolická farnost Vizovice

děkan a farář

  • Mgr. ICLic. Vít Hlavica, tel.: 731 402 111

více informací...

ADRESA

Římskokatolická farnost Vizovice

Palackého náměstí 365

763 12 Vizovice

© 2018