top of page

Kdo jsem?

document-icon-free-17.jpg.png

Pro lepší zobrazení rozklikněte.

Kdo jsem? – Jsem muž/ jsem žena

Kdy: 4.–6. listopadu 2022
Kde: Komunitní centrum Vizovice
Cena: 300,- Kč

Ráda bych pozvala všechny mladé a dospívající na víkend, který se ponese v tématu: Kdo jsem? – Jsem muž/ jsem žena. Přemýšlela jsem, že každý z nás už určitě někdy řešil otázky typu: Kdo vlastně jsem? Jsem sám se sebou spokojený? Co všechno vlastně obnáší to, že jsem žena/muž?
A někdy je hodně těžké o těchto věcech mluvit s druhými lidmi. Přijde nám trapné ptát se našich rodičů a kamarádů. Takže si odpovědi musíme hledat sami nebo se radši obejdeme bez nich.

Každý z nás by ale měl vědět, kým je, jaké má vlastnosti, v čem je a není dobrý. Měl by se přijmout takový, jaký je. A měl by umět přijmout i všechny náležitosti, které se pojí s tím, že jsem muž/žena.

A přesně o tomhle by měl být tento víkend. Měl by nám pomoci se lépe poznat a umět se přijmout takoví, jací jsme. Budeme mít možnost poslechnout si přednášky, vyzkoušet si různé workshopy a pobavit se u společných aktivit a her. Nebojte se přihlásit a využít této možnosti. Nikdo vás tam nebude do ničeho nutit a bude jen na vás, jak tento víkend prožijete a co si z něho odnesete.

Víkend je určen pro mladé lidi ve věku 14–19 let, ale pokud jsi o něco mladší/starší a chtěl by ses taky zúčastnit, neboj se ozvat a společně se domluvíme.

Přihlašování: do 31. října 2022 u Veroniky Špaňhelové
Email: veronikaspanhelova@seznam.cz nebo tel.: 731858368
(můžeš využít taky Messenger nebo Instagram)

Když se budeš chtít přihlásit, napiš mi do zprávy své jméno, příjmení, datum narození, bydliště a pokud nejsi plnoletý, tak mi napiš ještě kontakt na rodiče.

Bližší informace vám pošlu, jakmile se bude blížit náš společný víkend.

Opravdu se neboj přihlásit, bude to skvělé a věřím, že si to společně užijeme.

Těším se na vás!

Veronika Špaňhelová

bottom of page