top of page

Koncert CANTICUM CAMERALE 24. listopadu 2018

document-icon-free-17.jpg.png

Pro lepší zobrazení rozklikněte.

V sobotu 24. listopadu 2018 v 19 hodin se ve světové premiéře v našem farním kostele ve Vizovicích uskuteční koncert duchovní hudby současného autora a našeho téměř rodáka Miroslava Hromádky. ​ Vystoupení dvou komorních sborů s orchestrem a sólisty při prvním provedení díla Requiem současného českého autora Miroslava Hromádky zazní nejen ve Vizovicích, ale také v neděli 25. listopadu 2018 v 17 hodin v kostele Panny Marie Pomocnice křesťanů ve Zlíně na Jižních Svazích. Sólové party zazpívají sopranistka Dagmar Holubářová, altistka Jana Morávková, tenorista Libor Novák a basista Aleš Procházka. Dále účinkují Smíšený komorní sbor Canticum Camerale a Komorní sbor z Vizovic. Doprovázat bude Komorní orchestr z Kroměříže a na cembalo skladbu doprovodí Jiří Šon.

bottom of page