top of page

Konference o společenství

document-icon-free-17.jpg.png

Pro lepší zobrazení rozklikněte.

Zveme vás na Konferenci společenství do Kongresového centra ve Zlíně v termínu 7. - 8. 10. 2022. Přijďte se spolu s námi modlit, budovat společné vztahy, inspirovat se a přinášet Boží proměnu do našich společenství. Konference je určena pro všechny, kteří jsou zapojeni do křesťanských společenství / pro ty, kdo by se do křesťanských společenství chtěli zapojit / pro ty, kteří by křesťanské společenství chtěli založit.

Hosté konference: P. Jozef Mihok / společenství Martindom ze Slovenska / chválová kapela GedeON / a další

Můžete se těšit na přednášky, workshopy, modlitbu chval, čas na rozhovor a budování vztahů, svědectví, modlitební večer a přímluvné modlitby a mnoho dalšího.

Pro děti ve věku 4 - 12 let je zajištěno hlídání.

Veškeré další informace a přihlášku najdete zde https://www.credonf.cz/blog/konference-spolecenstvi

bottom of page