top of page

Krakov a Wadovice, jednodenní poutní zájezd

document-icon-free-17.jpg.png

Pro lepší zobrazení rozklikněte.

Krakov a Wadovice, jednodenní poutní zájezd pořádá CK - Aleš Kučera ve spolupráci s Charitou Zlín, v doprovodu zlínského kněze. Odjezd ze Zlína do Wadovic v 5:00 z parkoviště pod sportovní halou (vedle Velkého kina). Zde navštívíme rodný dům místního rodáka, papeže Jana Pavla II. a sousední baziliku Obětování nejsvětější Panny Marie, zde se nachází křtitelnice, kde byl Jan Pavel II. pokřtěn. Kolem poledne se autobusem přesuneme do Krakova, kde si dáme oběd a potom zamíříme do Krakovské části Lagiewniki. Tady se společně vydáme do baziliky Božího Milosrdenství, poté bude mše svatá u Obrazu Božího milosrdenství v kostele s hrobem řeholní sestry sv. Faustyny Kowalské, navštívíme také klášter. V pozdních odpoledních hodinách se vydáme na zpáteční cestu do ČR. Prodej zahájen: VENI Zlín, Sadová ulice, otevírací doba PO - PÁ 8:00 - 18:00 hodin. Více zde: https://www.zlin.charita.cz/akce/krakov-a-wadovice-jednodenni-poutni-zajezd/

bottom of page