top of page

Milované město ve Zlíně

document-icon-free-17.jpg.png

Pro lepší zobrazení rozklikněte.

V neděli 25. června proběhne od 15 do 19.30 hodin na náměstí Míru ve Zlíně již tradiční akce pro rodiny s dětmi i širokou veřejnost s názvem Milované město. Letos je odpoledne součástí festivalu Zlín žije. Děti se mohou těšit na oblíbeného Michala Nesvadbu z Kouzelné školky, tvořivé dílny, sportovní aktivity, skákací hrad a hřiště plné pěny. V programu na podiu vystoupí také Pavel Helan, historická skupina Calata z Ostravy, dětský folklórní soubor Trnečka a chválové společenství Projekt ON. Na náměstí bude připravena venkovní evangelizační kavárna. Ve stáncích se představí různé neziskové organizace a církve. V závěru akce se pomodlíme za město Zlín.

Srdečně vás zveme ke společnému setkání, modlitbě, radosti i zábavě. Cílem odpoledne je nabídnout prostor pro setkání lidem dobré vůle, představit činnost organizací a církví, které ve Zlíně působí a mají duchovní přesah a společně se propojit. Rodiče mohou prožít hezký společný čas se svými dětmi, ale i s přáteli. Další informace na www.credonf.cz.

MILOVANÉ MĚSTO - 25. června 2023 / Zlín - náměstí Míru

PROGRAM NA PODIU:

15.00 zahájení akce
15.10 historická skupina Calata
16.00 přivítání od zástupců místních církví a organizací
16.15 To nejlepší od Michala – program Michala Nesvadby z Kouzelné školky + focení
17.05 dětský folklórní soubor Trnečka
17.30 Pavel Helan
18.15 požehnání městu, losování o ceny
18.30 chvály Projekt ON
19.30 ukončení

DOPROVODNÝ PROGRAM NA NÁMĚSTÍ:

- prezentace neziskových organizací a církví
- venkovní kavárna s občerstvením
- nafukovací atrakce, pěnové hřiště a sportovní hry
- tvořivé dílny
- Písmo voní ulicemi
- slosovatelná soutěž o hodnotné ceny

15.00 – 17.00 modlitba chval v kostele sv. Filipa a Jakuba

bottom of page