top of page

Postní kapky 2022

document-icon-free-17.jpg.png

Pro lepší zobrazení rozklikněte.

Chtěl bych vašim farníkům i letos nabídnout pastorační aktivitu pro dobu postní.

Jedná se o Postní kapky 2022. Hlavním tématem letos bude RODINA. Prostřednictvím mobilní aplikace (Android i iOS), e-mailu, SMS nebo webových stránek mohou věřící každý den dostávat krátké inspirace, a tak se připravit na předvelikonoční zpověď a svátky Kristova vzkříšení. Obsah si můžete prohlédnout na www.postnikapky.cz


Postní doba se pomalu blíží. Farnost Dolní Němčí i letos nabízí pastorační aktivitu pro toto období přípravy na Velikonoce. "Postní kapky" jsou každodenní inspirace, které mohou "osvěžit" tvůj život. Tentokrát na téma RODINA.
• Pobožnost na každý den (text i audio)
• Liturgická čtení
• Z katechezí papeže Františka o rodině
• Navazující inspirace biskupa Josefa Nuzíka
• Úryvky z exhortace papeže Františka o lásce v rodině (Amoris Laetitia)
• Nahrávky postních písní z Kancionálu
• Křížové cesty
• Zpovědní zrcadla ke zpytování svědomí
• další audio, foto i video

Více na www.postnikapky.cz Věříme, že Ti tyto impulzy pomohou dobře prožít postní dobu a dobře se připravit na přijetí svátosti smíření před velikonočními svátky.

bottom of page