top of page

Postní putování k vizovickým křížům

document-icon-free-17.jpg.png

Pro lepší zobrazení rozklikněte.

Orel jednota Vizovice vás srdečně zve k postním aktivitám, které jsou nachystány pro všechny věkové kategorie. Sportovci se mohou zapojit do projektu Postní míle, rodiny s dětmi pak do Postního putování k vizovickým křížům, během něhož budou děti plnit zajímavé úkoly, či do Postní stopovací hry. Více informací najdete už teď v orelské nástěnce nebo na facebookových stránkách jednoty https://www.facebook.com/orelvizovice. Informace budou během postní doby postupně přibývat.

Vydejte se s rodinou na trasu ke 4 vizovickým křížům, na níž budou pro děti nachystány zajímavé úkoly. Vyplněné a podepsané pracovní listy můžete vhodit do poštovní schránky na orlovně, nebo jejich fotokopii poslat na mail alz.dolezalova@seznam.cz do 4. 4. 2021. Úspěšní řešitelé budou odměněni.

bottom of page