top of page

Tříkrálová sbírka 2019 - dopis koledníkům

document-icon-free-17.jpg.png

Pro lepší zobrazení rozklikněte.

Milí rodiče a děti, blíží se opět tradiční Tříkrálová sbírka a v našem městě a katolické farnosti je již několik let dobrým zvykem, že se účastníme této akce v hojném počtu. Proto Vás i Vaše děti chceme požádat o spolupráci. Do jednotlivých skupinek koledníků budeme potřebovat zapojení většího počtu dětí. Prosíme vás tedy, abyste podpořili své děti v rozhodnutí účastnit se Tříkrálové sbírky, která proběhne v našem městě v sobotu 5. ledna 2019. Sraz všech účastníků bude v Komunitním centru v 7:00 hodin. Zde děti obdrží farní kostým (není třeba mít vlastní) a korunu. Pak se všichni přesunou do kostela, kde se zúčastníme mše sv. s požehnáním. Děti se vyfotí a budou vysláni s vedoucím do ulic. Průměrná doba koledování jedné skupinky činí max. 3 hodiny. Z organizačních důvodů prosím nahlaste (pokud jste tak ještě neučinili) děti, které se letos zapojí do Tříkrálové sbírky, nejpozději do pátku 4. ledna 2019 koordinátorce sbírky v naší farnosti Haně Radoňové, mob. 604 218 211, email: hana.radonova@seznam.cz. Za Vaši ochotu a pomoc Vám děkujeme.

bottom of page