top of page

Vánoční hvězda

document-icon-free-17.jpg.png

Pro lepší zobrazení rozklikněte.

Také letos bychom se rádi zapojili (Centrum pro rodinu) do projektu sdružení Šance Olomouc http://www.sancecz.org/ (sdružení rodičů dětí s leukémií a poruchami krvetvorby). Zakoupením květiny – Vánoční růže = Vánoční hvězdy (barva bílá a červená) – v ceně 100 Kč přispíváme na pomoc smrtelně nemocným dětem. Letos se organizátoři obávají, že kvůli pandemii a souvisejícím opatřením se nenaplní kapacita dodávky. Tím by se prodej u nás nekonal. Proto potřebujeme vědět přibližný počet objednávek. Pokud byste měli zájem, objednat růži, můžete telefonicky H. Radoňová 604218211 nebo SMS. Je také možné zapsat se do google tabulky zde:
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1AK0A7Ry4LEXub1Q23RiAb-5Zk678wAeJkYF7IX0EDko/edit#gid=0

Zda se prodej (v Komunitním centru) uskuteční, uveřejníme na webu farnosti Vizovice a také na facebooku Centra pro rodinu – koncem listopadu.

Děkuji za pochopení a přeji vše dobré H. Radoňová

bottom of page