INFORMACE

Přehled a podrobnosti o realizovaných projektech v naší farnosti z posledních let naleznete zde.

Snímek obrazovky 2020-12-13 v 9.21.39.pn

Náboženství

Rozvrh náboženství na školní rok 2023/2024 ke stažení zde.

Zde ke stažení přihláška do náboženství pro školní rok 2023/24.

Příprava snoubenců na svátost manželství

Informace k individuální přípravě snoubenců na svátost manželství v děkanátu Vizovice.

individuální príprava2020.jpg

Informace o zpracování osobních údajů

Informace o zpracování osobních údajů naleznete zde.

katechismus.jpg

Chcete jít s dobou? Vyzkoušejte oblíbené křesťanské aplikace do svých smartphonů

Kancionál

Oblíbená aplikace Kancionál se hodí nejen pro mladé, ale i pro starší, kterým již slábne zrak. Ke stažení zde.

Misál

Chcete mít u sebe evangelium dnešního dne nebo následující neděle? Nejen to nabízí aplikace Misál. Ke stažení zde.

Izidoor

Tato aplikace od salesiánů obsahuje nejen spoustu modliteb, ale také inspiraci pro každý den v podobě citátů, či příběhů na týden apod. Ke stažení zde.

Breviář

Modlíte se denní modlitbu církve, pak se vám jistě bude hodit aplikace Breviář. Ke stažení zde.

Katechismus

Aplikace katechismus je novinkou podzimu 2018 jedná se o vhodný doplněk pro pastorační a katechetickou službu. Aplikace je zatím dostupná pro Android, ale brzy bude ke stažení i na App Store.

Zpěvník pro scholy

Aplikace zpěvník pro scholy je neustále rozvíjející se aplikace, kterou tým hudebníků postupně plní písněmi, které známe od schol a chválových kapel.

Liturgické aplikace, které jsou aktuálně ke stažení na stránkách liturgie.cz

unnamed-2.png
unnamed-4.png